
Föredraget vänder sig i första hand till nybörjare inom andlighet och nyfikna så det kan vara ett bra tillfälle att rekommendera till någon som nyligen börjat intressera sig för ämnet.
Föredrag och frågestund beräknas vara slut kring kl.20, efter det bjuds på lättare fika (ingår i priset) samt möjlighet att handla i butiken med 15% rabatt.
Tid: 22 juni kl.18.30, insläpp 18.15-18.30
Plats: Ayam, Skolgatan 7, Ängelholm
Pris: 333 kr
Antal platser är begränsat.
Pudel kommer att finnas i lokalen. Karla ska träna på att vara med utan att hälsa, klappas eller på annat sätt interagera med deltagarna.
För bokning av plats samt mer information, kontakta Lena på mejladress: info@ayamaholm.se
Föredraget är det första i en serie på fem som Charlotta kommer att hålla hos Ayam under de kommande månaderna. Datum för kommande föredrag annonseras efterhand på Ayams Facebook-sida: https://www.facebook.com/profile.php?id=100085334257234
Ämnen för föredragen:
1. Uppstigningen & 5:e dimensionen
2. Livskontrakt
3. Läka trauma på energinivå
4. Mänsklighetens ursprung & Meningen med livet
5. Guider, änglar, mästare & galaktiker
Varmt välkomna! 💛
/Charlotta Rexmark
